obrazek-8-39

Organizując imprezę na świeżym powietrzu warto zastanowić się nad zasadnością używania zastawy. Po to, aby potem mieć więcej pracy przy sprzątaniu? Chyba nie o to chodzi. Naczynia jednorazowe sklep internetowy, czy też stacjonarny zwykle oferuje w takich cenach, że po zrobieniu sobie rachunku opłacalność zwykle okazuje się lepszym pomysłem użycie jednorazówek, które potem można zwyczajnie wyrzucić do śmieci. Warto zainwestować później w pojemniki jednorazowe papierowe lub pojemniki plastikowe jednorazowe, które w takich sytuacjach również się przydają.

Rodzinny grill

Naczynia jednorazowe sklep internetowy oferuje zwykle w trochę niższej cenie jednak niż sklep stacjonarny i jeśli tylko kupi się dość sporą ich ilość to wysyłka i opłacalność powinna być dla nas korzystna. Rodzinne spotkanie na powietrzu w formie grilla zwykle jest dosyć dynamiczne, a jeśli są na nim również dzieci, to oprócz jednorazowych, nietłukących się naczyń warto pomyśleć o specjalnym obrusie, który po imprezie można również wyrzucić do worka ze śmieciami.

Firmowa impreza

Na imprezach firmowych klasyczne plastikowe naczynia mogą wyglądać nieco zbyt skromnie, a papierowe niezbyt solidnie. Na taką imprezę warto zainwestować w bambusowe naczynia jednorazowe, który nie dosyć, ze wyglądają pięknie, to są jeszcze ekologiczne. Jeżeli bambus nie wchodzi w grę można zdecydować się faktycznie na naczynia z plastiku, ale w ozdobnej, grubsze, specjalnej wersji, która będzie się elegancko prezentować. Nawet sztućce można dostać srebrne, a tak naprawdę plastikowe – nie widać tego jednak, bo prezentują się naprawdę świetnie.

Ekologia

Jeżeli ma się liczyć ekologia to plastik nie powinien w ogóle brać udziału w żadnej imprezie. Jedynym wyborem powinien być papier lub elegancki bambus – faktycznie dużo droższy, ale może być użyty na imprezach firmowych i bardziej uroczystych, kiedy to estetyka naprawdę bardzo się liczy. I do tego jest ekologicznie.

Co później z jedzeniem

Jedzenie, które zostaje po każdej z wymienionych imprez i po każdej innej warto zapakować w pojemniki jednorazowe i zabrać ze sobą do domu. Pojemniki plastikowe jednorazowe sprawdzą się najlepiej przede wszystkim dlatego, ze nawet podczas dłuższej podróży nic nie będzie ws tanie przemięknąć przez dno takiego pudełka i wszystko pozostanie najprawdopodobniej czyste.