Skip to content Skip to footer

Na wypoczynek do Ustronia

Ustroń to miasto położone na południu Polski w województwie cieszyńskim. Miasto uzdrowiskowe a zarazem bardzo urokliwe. W mieście mieszka około 16 tys. mieszkańców i rok rocznie trafia tam wielu turystów.

GDZIE ZANOCOWAĆ W USTRONIU?

Miasto Ustroń noclegi ma bardzo różnorodne, można tam znaleźć za pół ceny noclegi w hotelach, na kwaterach prywatnych i w pensjonatach.Noclegi w Ustroniu to także nowe, bardzo dobrze wyposażone apartamenty, w których każdy będzie mógł doskonale wypocząć. W apartamentach czy pokojach hotelowych są podłączone wszystkie media, pokoje są z łazienkami, bardzo komfortowo wyposażone.Na pytanie: gdzie zanocować w Ustroniu? – odpowiedź jest bardzo prosta, w hotelach, pensjonatach, apartamentach do wynajęcia, bowiem baza noclegowa w tym mieście jest bardzo dobrze rozwinięta.

JAKIE SĄ NOCLEGI W USTRONIU

Prawie wszystkie noclegi Ustroń ma zarejestrowane w bazie danych portali hotelowych i noclegowych. Można więc bez problemu wybrać sobie odpowiedni nocleg i internetowo go zarezerwować. Większość kwater prywatnych, pensjonatów czy hoteli w cenę noclegu mają wliczone śniadanie. Wszystkie dysponują parkingiem dla swoich gości a dojazd do nich jest na ogół bardzo dobry i bezproblemowy.Decydując się na wybór danego obiektu noclegowego, możemy w internecie zobaczyć jego zdjęcia, przeczytać pełną ofertę jak również zapoznać się z opiniami osób, które już w nim były.

ATRAKCJE USTRONIA

Ustroń jest bardzo popularnym miejscem na letnie wypada, jest tam wspaniała przyroda, cudowne krajobrazy oraz kilka atrakcji wartych obejrzenia. Do tego wszystkiego Ustroń noclegi ma bardzo komfortowe a przy tym szczyci się doskonałą kuchnią regionalną. W Ustroniu warto jest obejrzeć:
– leśny park niespodzianek,
– górski park równica,
– muzeum ustrońskie im. Jana Jarockiego,
– Kościół Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,
– Chlebową chatę.
Ponadto jest tam kilka kolei linowych, którymi warto jest się przejechać. Ustroń to bardzo ciekawe miejsce, warte obejrzenia tym bardziej, że bez problemu można wybrać tam odpowiedni dla siebie i swojej rodziny nocleg.

ROZWINIĘTA BAZA NOCLEGOWA

Miasto Ustroń jest miastem odwiedzanym przez turystów nie tylko latem ale i zimową porą. W samym mieście i dookoła niego jest bardzo wiele obiektów noclegowych. Noclegi Ustroń poleca także w kwaterach prywatnych, które zapewniają wspaniałą rodzinną atmosferę podczas pobytu w nich danych gości.