Skip to content Skip to footer

Lacoste Touch od Pink – zapach radości i optymizmu

Lacoste Touch of Pink bezpretensjonalnie zjednuje sobie kolejne właścicielki. W jaki sposób? Naturalność jest w modzie, a właśnie ta pozycja znanej marki idealnie wpisuje się w kanon trendu. Lacoste Touch of Pink nie jest wymagająca, ale potrafi urzec. Przywołuje na myśl wspomnienia lata, młodości i swobody. Kto ją pokocha, za co i kiedy warto jej używać?

Lacoste Touch of Pink – dla kogo?

Mieszanka świeżych zapachów skierowana jest do kobiet energetycznych, radosnych, a może nawet nieco figlarnych. Dlaczego?

Zapach przepełniony jest lekkością świeżych, wiosennych kwiatów i dojrzałych owoców. Polubią go młode dziewczyny, co nie oznacza, że jest zarezerwowany tylko dla nich. Każda kobieta, która czuje się dobrze w niezobowiązującej nucie zapachowej, z chęcią ubierze na siebie właśnie taką woń.

Lacoste Touch of pink – co można poczuć we wnętrzu?

Rozpylona na ciało woda toaletowa idealnie sprawdzi się w upalne dni, ponieważ stwarza wrażenie powiewu świeżości. Wszystko za sprawą mieszkanki zapachów. Jakich?

Soczysta i intensywna woń owoców takich jak pomarańcza i brzoskwinia wydają się być nieco infantylne, ale dają dużą dawkę energetycznych doznań i optymizmu.

W wodzie toaletowej został umieszczony też bukiet zapachowy kwiatów jaśminu, fiołka i drzewa sandałowego. Ta kompozycja tworzy intensywny aromat, który długo utrzymuje się na skórze i wodzi zapachem przez cały dzień.

Lacoste Touch of Pink – na jaką porę roku?

Zestawienie wiosennych składników wody toaletowej skłania ku jej stosowaniu podczas ciepłych dni lata. Te, idealnie komponują się z lekkimi stylizacjami – zwiewnymi sukienkami, krótkimi spódniczkami i kolorowymi t-shirtami.

Oprócz walorów zapachowych, perfuma zapewnia powiew świeżości i dodatkową dawkę optymizmu. Ma to swoje praktyczne zastosowanie. Jakie?

Znużenie w szkole, chwila odpoczynku od zajęć w pracy lub skończony trening na siłowni. Lacoste touch of pink może być dawką radości, potrzebnej w chwilach zwątpienia. Działa optymistycznie i rozpyla wokół siebie aurę optymizmu.

Lacoste Touch of Pink – poręczny gadżet

Optymistyczna woń perfumy nie mogła być zamknięta w innym flakoniku, jak nie tym koloru różowego. Jest on dokładnym odzwierciedleniem energii, zamkniętej za ściankami buteleczki.

Samo opakowanie jest poręczne, dlatego lubią je kobiety nowoczesne. Te, które są w ciągłym pędzie, realizują się na wielu polach i angażują w różne czynności. Dla nich został stworzony gadżet, który może im towarzyszyć zawsze i wszędzie, dbając o piękny zapach i dodatkową dawkę optymizmu.