Skip to content Skip to footer

Niezawodne alkomaty elektrochemiczne

Dobry alkomat to urządzenie w które powinien zaopatrzyć się każdy kierowca, który lubi zakrapiane imprezy. Obecnie wybór urządzeń służących do szybkiego sprawdzania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu jest ogromny. Wśród wielu z oferowanych urządzeń ogromną niezawodnością cechuje się alkomat elektrochemiczny.

Dobry alkomat – doskonała ochrona przed utratą prawa jazdy

Alkomat to urządzenie, w które powinien zaopatrzyć się każdy kierowca, który to po hucznej libacji chce mieć stuprocentową pewność, że nigdy nie prowadzi pojazdu samochodowego pod wpływem alkoholu.

Decydując się na zakup wysokiej jakości urządzenia można w szybki oraz prosty sposób sprawdzić czy w organizmie zostały jeszcze jakieś promile.

Niezawodne alkomaty z sensorami elektrochemicznymi

Obecnie wybór urządzeń mierzących zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu jest na rynku bardzo duży. Pośród wielu z nich ogromną popularnością cieszą się niezawodne alkomaty elektrochemiczne.

Urządzenia te działają w technologii policyjnej, dzięki czemu odznaczają się one bardzo dużą dokładnością wykonywanych pomiarów. Każdy, w pełni nowoczesny alkomat elektrochemiczny jest wyposażony w niezawodne czujniki elektrochemiczne, które zapewniają najwyższą jakość pomiarów.

Jaki wybrać alkomat?

Obecnie oferta alkomatów na rynku jest bardzo szeroka. Ogólnie wymienia się urządzenia elektrochemiczne oraz półprzewodnikowe. Urządzenia te są podzielone ze względu na rodzaj zastosowanego w nich sensora, a więc komórki pomiarowej.

Alkomat elektrochemiczny to urządzenie najnowszej generacji , które to jest powszechnie wykorzystywane przez służy mundurowe. Sensor tego urządzenia reaguje bardzo wyraźnie tylko i wyłącznie na molekuły alkoholu znajdujące się w wydychanym powietrzu.

Tymczasem jeśli chodzi o tradycyjne alkomaty półprzewodnikowe to urządzenia te mogą także wykazać pozytywny wynik po spożyciu jabłka, gumy do żucia czy też po umyciu zębów pastą.

Alkomaty elektrochemiczne – doskonały wybór

Zakup alkomatu elektrochemicznego to bez wątpienia bardzo dobry pomysł. Dziś są one powszechnie stosowane nie tylko przez policję, lecz także przez wielu pracodawców oraz użytkowników indywidualnych.

Urządzenie to jest w pełni wiarygodne i zawsze wskazuje w pełni wiarygodny pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego posiadanie pozwala na bezpieczną jazdę po każdej zakrapianej imprezie.