Skip to content Skip to footer

Ręczniki z mikrofibry, a druk na tkaninach

Czasy, kiedy to wszyscy zmuszeni byliśmy do kupowania produktów masowej produkcji dawno już minęły. Dziś każdy z nas lubi przedmioty oryginalne, a najlepiej spersonalizowane zgodnie z własnymi upodobaniami i idealnie wpasowujące się w nasze indywidualne potrzeby i gust. Firmy prześcigają się w pomysłach na oryginalny design swoich produktów, a czasem nie potrzeba wyszukanych koncepcji, żeby przyciągnąć klienta. Okazuje się bowiem, że producent ręczników z mikrofibry, który postanowi poszerzyć swoją ofertę o produkty, na których znajdą się atrakcyjne nadruki, ma znaczną szansę zdeklasować swoich konkurentów i zyskać nowych klientów. Produkując tego rodzaju ręczniki z nadrukiem może liczyć na znacznie większe grono ich odbiorców, zainteresowanych taką spersonalizowaną pod klienta usługą.

Druk na tkaninie – oryginalna forma reklamy

Ręczniki z mikrofibry – http://nadrukisublimacyjne.pl/produkty/reczniki-z-mikrofibry/, zwłaszcza te wyposażone w efektowny nadruk, stanowią doskonały gadżet, który może być z powodzeniem wykorzystywany przy okazji przeróżnych okoliczności. Organizatorzy zawodów pływackich, maratonów biegowych i innych imprez masowych na pewno chętnie skorzystają z ciekawej oferty, jaką złoży im producent ręczników z mikrofibry. Wydrukowane na ręczniku z mikrofibry logo sponsora lub wiodące hasło towarzyszące imprezie jest doskonałą formą reklamy planowanego przedsięwzięcia, a jednocześnie rewelacyjnym gadżetem, upamiętniającym uczestnictwo w tego rodzaju imprezie. Ręczniki z nadrukiem będą świetną pamiątką, a zarazem praktycznym, często wykorzystywanym przedmiotem codziennego użytku.

Nowoczesne techniki druku na tkaninach

Bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy zlecając druk na tkaninie klient otrzymywał produkt, który znacząco odbiegał jakością od jego realnych oczekiwań. Pranie, prasowanie i inne zabiegi pielęgnacyjne miały wyjątkowo niekorzystny wpływ na nadrukowany na tkaninie wzór. Na szczęście to się zmieniło i dziś możemy się cieszyć trwałym i solidnej jakości nadrukiem. Technologia cyfrowa spowodowała, że na każdą niemal tkaninę można nanieść nadruk. Czy będą to ręczniki z mikrofibry czy też tradycyjne, welurowe, na każdym z nich można umieścić wybrany motyw, napis lub inny, spersonalizowany projekt. Co więcej, technologia stosowana podczas drukowania na tkaninach gwarantuje, że uzyskane w ten sposób nadruki są wyjątkowo trwałe i nie tracą swoich walorów, nawet, kiedy są one narażone na intensywne zabiegi pielęgnacyjne. Nadruki na ręcznikach z mikrofibry niezawodnie się trzymają i są ich ozdobą przez długi czas.