Skip to content Skip to footer

Co można przechowywać w plastikowych skrzynkach i pojemnikach zamykanych?

Skrzynki plastikowe zamykane i pojemniki z pokrywą, zamykane są niezawodne i bardzo wytrzymałe. Służą do przechowywania, transportu, magazynowania i dystrybucji żywności. Cechą charakterystyczną opakowań tego typu jest to, że są one bardzo wytrzymałe i odporne na trudne nawet warunki atmosferyczne.

Skrzynki plastikowe zamykane – jakie są?

Skrzynka plastikowa zamykana jest stabilna i wytrzymała, łatwa do wyczyszczenia. Dzięki temu wszystkie towary przechowywane są w bardzo higienicznych warunkach i nie mają możliwości niekontrolowanego przemieszczania się. Skrzynka plastikowa zamykana daje gwarancję, że produkty, które się w niej znajdują, nie będą narażone na bezpośredni kontakt z deszczem, wiatrem i z ostrymi promieniami słonecznymi, a także z kurzem. Skrzynki plastikowe zamykane, w których przechowywana jest żywność, spełniają wszystkie wymagane normy i posiadają niezbędne atesty.

Pojemniki plastikowe duże zamykane i ich przeznaczenie

Pojemniki plastikowe duże zamykane przeznaczone są do przechowywania towarów w magazynach i hurtowniach oraz do ładunków wymagających specjalnej troski. Towary takie, podczas transportu, nie mogą wydostać się z pojemnika ani dostać się w niepowołane ręce. Pojemniki plastikowe, duże zamykane pomimo swoich gabarytów są lekkie, a przy tym wytrzymałe. Niektóre z nich mają pokrywy otwierane na zewnątrz, a to umożliwia wkładanie pustych pojemników jeden w drugi. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo miejsca. Duża powierzchnia umożliwia także dokładny opis tego, co znajduje się w środku pojemnika. Można na nim nakleić etykiety różnej wielkości. Większość z tych skrzynek ma plomby, które zabezpieczają przed otwarciem.Innym rodzajem dużych pojemników zamykanych są takie, które mają dwie plomby, jednorazowego użytku oraz wzmacniane krawędzie boczne. Dzięki temu łatwiejsze jest nie tylko zamykanie pudełka, ale również jego transport.Pojemniki plastikowe duże zamykane doskonale sprawdzą się w różnych branżach specjalizujących się w transporcie materiałów specjalistycznych, takich jak leki, substancje chemiczne lub przedmioty łatwopalne i zagrożone wybuchem.