Skip to content Skip to footer

Enova i Symfonia – programy przydatne w prowadzeniu przedsiębiorstwa

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami, z których liczne to bardzo uciążliwe i żmudne formalności. Należy do nich prowadzenie kadr, wypełnianie wszelkich dokumentów, rejestrowanie obrotów i wiele innych. Dzięki postępowi technologicznemu w dziedzinie informatyki, obecnie wiele z takich czynności można wykonać w programach komputerowych. Informatyzacja tych czynności daje przede wszystkim oszczędność czasu i ułatwia codzienne funkcjonowanie. W Polsce jest dostępnych wiele takich programów. Do najpopularniejszych należą programy Enova oraz Symfonia. Oba są polskiej produkcji i są idealnie dopasowane do polskich realiów.

Zalety stosowanie programów ERP

Programy tego typu nazywane są w skrócie ERP. Skrót ten pochodzi od anglojęzycznego wyrażenia enterprise resource planning, co oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Posiadają one wiele zalet, do których należą między innymi:

– oszczędność czasu,
– oszczędność pieniędzy
– szybki dostęp do wszystkich danych,
– dostęp przez internet z dowolnego urządzenia i miejsca,
– możliwość sporządzania statystyk,
– zintegrowanie z systemami banków, urzędów itp.

Programy takie jak Symfonia Czy Enova są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nie mogą sobie pozwolić na zatrudnienie dużej liczby osób do wykonywania poszczególnych zadań.

Wersje demonstracyjne do wypróbowania możliwości

Programy tego typu stanowią spory wydatek dla firm, dlatego przed zakupem można zazwyczaj wypróbować wersje demonstracyjne. Zarówno producent programu Symfonia oferuję wersję Symfonia demo, jak i firma Enova oferuje wersję programu Enova demo do pobrania. Wersja demonstracyjna jest albo w pełni funkcjonalną wersją aktywną przez określony okres, albo można ją używać bez ograniczeń czasowych, ale ma ograniczoną funkcjonalność. Po wypróbowywaniu można przejść na wersję pełną zachowując wprowadzone dane.

Skąd pobrać wersje demo i wersje pełne?

Programy tego typu, jak każde inne zresztą, można pobrać, a w przypadku pełnych wersji, zakupić, na stronie producenta lub u dystrybutorów. Wersja demo dostępna jest bezpłatnie, ale może być wymagane zalogowanie. Po wejściu na odpowiednią stronę należy znaleźć opcję Enova pobierz demo lub Symfonia pobierz demo i zapisać program na dysku. W zależności od programu, można zainstalować go na określonej liczbie komputerów. Wersje w chmurze oferują dostęp do programu z dowolnego urządzenia, bez potrzeby instalacji.

Więcej dowiesz się na stronie http://www.tradiss.pl/pobierz-wersje-demo/