Skip to content Skip to footer

Jakie zalety mają pojemniki sztaplowalno-gniazdowe?

Oryginalne pojemniki sztaplowalno-gniazdowe znalazły bardzo szerokie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety niezawodnych pojemników sztaplowalno-gniazdowych.

Jakie największe plusy?

Nowoczesne Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe posiadają atest UN, dzięki czemu beż żadnego większego problemu można skorzystać z ich dobrodziejstwa w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Godne polecenia są przede wszystkim pojemniki z zintegrowanymi pokrywami, które posiadają specjalne zawiasy i otwory pod plomby. Pojemniki posiadają płaskie podstawy i bardzo wygodne uchwyty, dzięki czemu ich przenoszenie jest niesłychanie komfortowe. Na szczególną uwagę zasługuje również temperatura użytkowania. Oryginalne pojemniki sztaplowalno-gniazdowe mogą pracować w temperaturze od -20°C do nawet +60°C. Pojemniki dostosowane są nie tylko do transportu ręcznego, ale również zautomatyzowanego.

Pojemniki dla wymagających

Najbardziej wymagające osoby powinny postawić na niezawodne pojemniki typu TAU, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Pojemniki tego typu zapewniają bezproblemowe sztaplowanie po obróceniu o 180 stopni. Pojemniki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na większość chemikaliów. Godne uwagi są przede wszystkim pojemniki wykonane z polipropylenu, które są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również tanie. Pojemniki mogą być dostępne w wielu różnych kolorach, dzięki czemu łatwiej jest magazynować różnorodne produkty.

Dlaczego warto postawić na pojemniki sztaplowalno-gniazdowe?

Dzięki możliwości sztaplowania można zaoszczędzić bardzo wiele cennego miejsca (zwłaszcza w transporcie zwrotnym). Większość modeli dostępnych na rynku przystosowanych jest do popularnych przenośników taśmowych. Pojemniki skonstruowane zostały w taki sposób, aby ewentualne zasysanie nie utrudniało zdejmowania sztaplowalnych pojemników. Na szczególną uwagę zasługują także ergonomiczne uchwyty, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa podczas przeładunku. Opisując największe zalety należy wspomnieć również o higieniczności pojemników. W bardzo wielu branżach podczas transportu i magazynowania liczy się nie tylko bezpieczne przechowywanie produktów, ale również zapewnienie im odpowiednich warunków pod względem higieny.