Skip to content Skip to footer

Kontrolowanie ilości alkoholu we krwi

Kiedy zbliża się okres wakacyjny, to bez wątpienia musimy liczyć się z tym, że ładna pogoda spowoduje większą chęć do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest to też okres, kiedy mamy ochotę na zimne piwo i wszelkiego rodzaju imprezy, które są zakrapiane alkoholem. Kiedy mamy urlop, to nie ma z tym problemu, bo możemy odespać wszystkie nieprzespane noce i poczekać aż ilość wypitego alkoholu się zniweluje. Jeśli jednak normalnie pracujemy, to warto poziom alkoholu kontrolować samodzielnie.

Alkomat jednorazowy cena

Alkomat jednorazowy, to bardzo przydatny produkt. Możemy być wtedy 100% pewni, że poziom alkoholu został wyzerowany, a my możemy bezpiecznie pójść do pracy czy wsiąść za kółko. Warto mieć go zawsze w zasięgu ręki tym bardziej, że możemy go kupić właściwie wszędzie i jego koszt to od kilku do kilkunastu złotych. Mały rozmiar natomiast pozwala zmieścić go w każdej kieszeni czy nawet portfelu.

SOS każdej imprezy

Kiedy wybieramy się na imprezę, to nie tylko na takie kwestie jak kreacja na nią powinna być dla nas ważna. Powinniśmy zadbać także o to, aby tuż po niej móc normalnie funkcjonować. Elektrolity w saszetce, cytryna w lodówce i butelka wody, a także jednorazowe alkomaty powinniśmy mieć zawsze w domu. Unikniemy wtedy nie tylko mandatu i innych znacznie gorszych konsekwencji. Zadbamy dzięki temu także o bezpieczeństwo swoje i innych, co jest najważniejsze. Możemy w ten sposób w każdym miejscu dzięki takich produktom jak jednorazowe alkomaty zadbać o swoje bezpieczeństwo. Tym bardziej, że alkomat jednorazowy cena jest bardzo niska i jest to produkt ogólnodostępny.

Dlaczego warto posiadać alkotest

Kiedy niby czujemy się dobrze, ale nie mamy pewności czy wypity alkohol jest jeszcze w naszej krwi, to alkotest pozwoli nam to sprawdzić. Alkotest cena, to koszt kilku złotych, kiedy zdecydujemy się na jednorazowy lub kiedy używamy częściej tego typu produktów, to możemy się zaopatrzyć w taki, którego możemy używać wielokrotnie. Alkotest cena tego, który jest wielokrotnego użytku, to koszt nawet kilkuset złotych. Jest to jednak inwestycja na lata, w którą z pewnością warto zainwestować. Chodzi w końcu nie tylko o możliwą utratę prawa jazdy, ale także o bezpieczeństwo i swoje i innych. Jest to rzecz bezcenna i zdecydowanie warta każdych wydanych pieniędzy, bo zapewniamy sobie dzięki temu spokój.