Skip to content Skip to footer

Najlepsze perfumy do damskiej torebki.

Nieodzownym elementem każdej eleganckiej kobiety, jest ładny zapach. Perfumy stanowią bardzo ważne miejsce, jeżeli chodzi o kosmetyki i inne tego typu produkty. Aby zapach ten towarzyszył przez cały dzień niejedna z Pań, chciałaby nosić ulubione perfumy przy sobie. Niestety nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza gdy w grę wchodzi mała torebka.

Małe perfumy, więcej miejsca w torebce

Niejednokrotnie Panie posiadające niewielkie torebki muszą wybierać jakie najpotrzebniejsze rzeczy warto tam schować. Najczęściej po włożeniu kilku przedmiotów brakuje już miejsca na perfumy. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie dzięki, któremu nie trzeba z rezygnować z niektórych równie ważnych rzeczy.

Perfumy 33ml to inaczej zwane perfumetki. Buteleczka tych zapachów jest długa i okrągła co pozwala na schowanie jej w wiele nawet najmniejszych miejsc. Dodatkowo kształt i wielkość powodują, że staje się łatwa i szybka w użyciu. Pozwala to Paniom w praktycznie niezauważalny sposób użyć pięknego zapachu o pojemności 33 ml.

Idealne na wakacje

Pakowanie, a dokładniej wielkość torby i ilość zabranych rzeczy może czasem przerazić niejedną kobietę. Żeby wyjazd kojarzył się z przyjemniejszymi czynnościami, warto zastosować kilka trików, a przede wszystkim zmodyfikować listę rzeczy, które mają się znaleźć w walizce.

Jeżeli chodzi o kosmetyki to najlepiej, jest zabrać te o mniejszej pojemności. Spowoduje to znaczne zwiększenie miejsca w torbie. W przypadku zapachu najlepiej sprawdzą się perfumy 33ml, a wszystko to za sprawą małej buteleczki zajmującej niewiele miejsca.

Wyjazd wakacyjny to w końcu kilka dni więc nie musimy się martwić o to, że czegoś zabraknie, a tym bardziej perfum. Małe perfumy to bardzo funkcjonalna rzecz, ponieważ zamiast jednego zapachu o większej pojemności, możemy zabrać dwa mające mniejszą pojemność.

Mniejsza ilość, ale wysoka jakość

Niekiedy mogą zaistnieć obawy, że perfumy 33ml są gorszej jakości niż, te w standardowych ilościach. Na szczęście wcale tak nie jest, ponieważ mniej wcale nie oznacza złej jakości.

Warto oczywiście zwrócić uwagę na miejsce, gdzie kupujemy ulubione zapachy. Niekiedy możemy się spotkać z podrabianymi produktami. Wtedy zakup nie ma najmniejszego sensu z uwagi na trwałość produktu.

Perfumy tego samego producenta bez względu na ich ilość są tak samo skuteczne, a co za tym idzie kobiety, mogą cieszyć się ulubionym zapachem przed długi czas.