Skip to content Skip to footer

Najpopularniejsze rodzaje jednorazowych kubków plastikowych

Bez względu na to, czy poszukujemy niedrogiego gadżetu reklamowego, czy też rozwiązania, które sprawdzi się na imprezie firmowej dyskretnie promując określoną markę, kubki jednorazowe plastikowe z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. Warto przyjrzeć się więc ich dostępności i zróżnicowaniu.

Tanie i praktyczne kubki kolorowe

Kolorowe kubeczki plastikowe posiadają szereg zastosowań. Można umieszczać je przy dystrybutorach wody w biurze, nic nie stoi przy tym na przeszkodzie temu, aby pojawiły się w pomieszczeniu socjalnym w przedsiębiorstwie. Kubki plastikowe w różnych kolorach sprawdzają się doskonale także na różnego rodzaju wydarzeniach firmowych. Tym, co przemawia za ich zakupem, jest przede wszystkim ich wygląd. Różnorodność kolorystyczna charakteryzująca kubeczki plastikowe sprawia, że nie są one postrzegane jako rozwiązania, po które sięga się bezrefleksyjnie. Przeciwnie, to właśnie ona sprawia, że nieco podświadomie mamy skłonność do skupiania na nich wzroku. I nawet, jeśli wydaje się nam, że jest to co najmniej dziwne, Kubki jednorazowe plastikowe potrafią poprawić nam humor tylko dlatego, że mają ciekawą kolorystykę.

Białe kubki z plastiku i ich zalety

Jednorazowe kubki plastikowe nie muszą być jednak kolorowe, jeśli liczymy na to, że posłużą nam jako nośnik przekazu reklamowego. W tym kontekście doskonale sprawdzają się także te bardziej klasyczne, a więc białe. Ich konstrukcja pozwala na nadawanie im odcienia aktualnie pitego napoju. Biel jest też świetnym tłem, jeśli nie chcemy ograniczać się do umieszczania na kubeczkach plastikowych firmowego logo. Białe kubeczki wykonane z plastiku mogą być znakomitym nośnikiem danych. Graficy chwalą je przy tym nie tylko dlatego, że dają im możliwość skorzystania z dość dużej przestrzeni. W ich oczach atutem wspomnianych kubeczków jest również to, że biel znakomicie komponuje się z innymi kolorami. Ma to duże znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy firmowe logo składa się z kilku elementów, a nam zależy na jego wyrazistości. Gdy kubki jednorazowe z plastiku są kolorowe, często konieczne jest poprawianie logotypu, a przecież zawarte w nim odcienie często mają znaczenie dla kampanii promocyjnej. Sięgając po białe kubki plastikowe jednorazowe, nie trzeba obawiać się tego problemu.