Skip to content Skip to footer

Niezapomniane wrażenia

Po całym tygodniu pracy w weekend mamy najczęściej ochotę tylko na to, by w końcu odpocząć i oddać się zasłużonemu relaksowi. Staramy się oczywiście spędzić czas z kimś bliskim i wybrać do kina, na spacer bądź do restauracji.

Pola paintballowe

Wiele osób nie wyobraża sobie również życia bez odpowiedniej dawki adrenaliny, dlatego też tego typu osoby starają się często wymyślać ciekawe rozrywki, które są oparte o sportową rywalizację. Pola paintballowe to miejsca, których wielu osobom nie trzeba przedstawiać, gdyż bywają one tam naprawdę często. Paintball to sport, który buduje w nas chęć rywalizacji, poprawia koncentrację i sprawia, że spalamy zbędne kilogramy oraz dostarczamy do swojego organizmu dawkę potrzebnych endorfin.

Paintball w Rybniku

Jednym z pól paintballowych, które są doskonale znane większej liczbie osób jest Paintball w Rybniku, który jest zlokalizowany na bardzo dużym terenie leśnym o powierzchni ponad 2ha. Liczna obecność beczek, metalowych i drewnianych przeszkód, opon, a także starych wraków samochodów sprawia, że możemy się tam poczuć jak na prawdziwym poligonie podczas ważnej wojny. To właśnie militarny i wojenny klimat tego miejsca sprawia, że cieszy się ono tak dużym zainteresowaniem i odwiedzane jest każdego roku przez tysiące nowych osób, które chcą poznać smak tej świetnej gry.

Paintball śląskie

Paintball śląskie to częsty hashtag, który możemy spotkać między innymi w mediach społecznościowych firm, które zajmują się tym pięknym sportem na Śląsku. Jak wiadomo za pomocą mediów społecznościowych możemy w obecnych czasach zdobyć tysiące nowych fanów naszej firmy, projektu i zainteresować wiele nieznajomych osób. Paintball to cudowny sport, który polega na rywalizacji między dwoma przebranymi w specjalne kombinezony drużynami, chcącymi ustrzelić jak najwięcej osób z drugiej drużyny.

Drużynowa rywalizacja

Każdy kto wybiera się na jedno z pól paintballowych po raz pierwszy powinien postarać się zorganizować i namówić swoich znajomych do wspólnej aktywności. Rywalizacja z kimś bliskim może nadać batalii dodatkowego smaczku i rumieńców, a przecież o to w tej grze chodzi. Wiele osób obawia się pierwszej wizyty na polu do paintballu, gdyż boi się bólu, który pojawia podczas kontaktu farby z pistoletu ze skórą. Podczas adrenaliny i emocji jest to jednak mało odczuwalne.