Skip to content Skip to footer

Niezwykły Sandomierz

Czy z czymś kojarzy się Państwu Sandomierz? Na pewno tak. Z pewnością każdy wielbiciel podróży zna to miasto i może coś o nim ciekawego powiedzieć. Południowa Polska jest bardzo dumna z tego, że ma takiego przedstawiciela swojego regionu. To piękne miasto z bogatą historią, w którym nikt nie będzie się nudził. My serdecznie zapraszamy do Sandomierza.

Sandomierz turystyczny

Sandomierz to zdecydowanie miasto turystyczne. Przybywają tutaj turyści z całego kraju i z różnych zakątków świata. Znajdzie się tutaj coś dla każdego: dla wędrownika, dla sportowca, dla wielbiciela historii, geologii, natury, przyrodnika, fana wypoczynku, spokoju i relaksu. Nie jest to miasto duże, nie czuje się tutaj pędu, zgiełku i pośpiechu. Miasto nad Wisłą, które może się pochwalić bogatą kulturą zaprasza każdego kto chce spędzić czas w sposób wyjątkowy. Cenne wrażenia i wspomnienia gwarantowane.

Wisła to jedna z wizytówek Sandomierza, która sprawia, że jest to miasto turystyczne. Kto z nas nie lubi spędzać czasu nad wodą. Każdemu kojarzy się ona z wypoczynkiem, urlopem, spokojem. Przyciągający bulwar gromadzi spacerowiczów, wielbicieli zieleni oraz różnorodnych sportów. Aktywnie spędzony czas w Sandomierzu jest gwarantowany. Jako właściciele Grill Solo możemy zagwarantować nocleg bardzo blisko punktów turystycznych miasta. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://grillsolo.pl.

Gościnnie w Grill Solo

Zapraszamy wszystkich, którzy od miejsca noclegowego oczekują wysokiego standardu, komfortu, spokoju, wygody i rozsądnej ceny. Wszystko to można u nas znaleźć. Wygodne pokoje ugoszczą osoby indywidualne, pary, trójki oraz grupy czteroosobowe. Można u nas odpocząć i rano ze spokojem rozpocząć dzień pełen zwiedzania i zachwytów nad miastem. Znajdujemy się bardzo blisko centrum, ale na tyle daleko, aby odpocząć w spokoju.

Pokoje są urządzone tak, aby gościom niczego nie brakowało. Wygodne łóżka, prysznice, woda mineralna, środki czystości to tylko niektóre elementy wyposażenia. Cenimy sobie ciszę i spokój, bo wiemy, że każdy nasz gość chce przede wszystkim odpocząć.

Restauracja Grill Solo

Oprócz wygodnych pokoi posiadamy duży parking, który pomieści wszystkich zmotoryzowanych. Nasza restauracja zaprasza na pyszne śniadania i obiady oraz kolacje. Gwarantujemy pyszne i świeże posiłki. U nas nie tylko turyści odpoczywają, ale również są ugoszczeni i czują rodzinną atmosferę.

Nasza restauracja oferuje również catering. Jeśli nie mamy akurat czasu lub możliwości powrotu do nas, można zamówić posiłki, chwilę poczekać i potem cieszyć się ciepłym i pysznym jedzeniem. Każdy u nas będzie najedzony i zadowolony. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdują się szczegółowe informacje o Grill Solo: grillsolo.pl.