Skip to content Skip to footer

Pomożemy Ci pamiętać

Kiedy człowiek zbliża się już do jesieni wieku wiele chorób daje się we znaki. Niektóre są nieuleczalne i powodują falę cierpienia. Są też takie, na które mamy sprawdzone lekarstwo. Dom opieki alzheimer to sposób na łatwiejszą i lepszą starość. Powierz nam swoje lata wypełnione doświadczeniem i praktyką, a my sprawimy, że będą najlepszym czasem w Twoim życiu. Pokażemy Ci, że leczenie Alzheimera może być prostsze niż kiedykolwiek.

Godne lata pełne miłości

Nasi pensjonariusze zajmujący się pacjentami zamieszkującymi nasz dom opieki sprawiają, że ta trudna przypadłość nie jest odczuwalna. Domy opieki mazowieckie to szansa na lepszy byt i godne egzystowanie w tych najtrudniejszych chwilach. Nasze pokoje są przystosowane do różnego stopnia postępowania choroby, więc nikt nie musi się martwić odrzuceniem. Staramy się zapewnić wszystkim naszym pacjentom rodzinne ciepło i najlepsze warunki, jakie można dać starszej osobie.

Teraz ma alzheimer leczenie podjęte!

Choć wielu osobom wydaje się, że z tą chorobą nie da się walczyć, to nam się to konsekwentnie udaje. Alzheimer leczenie jest innowacyjne i niezwykle skuteczne. Każdego dnia prowadzimy kompleksowy pakiet leczenia Alzheimera, który ułatwia wielu ludziom funkcjonowanie w społeczeństwie i prowadzi nawet do całkowitego wyleczenia tej przypadłości. W walce o zdrowy, czysty umysł najważniejsze jest wsparcie i współpraca. My robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy nasz pacjent odzyskał siły witalne i chciał trenować swoją pamięć przy leczeniu Alzheimera.

Czuj się jak u siebie…

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby wszystkie babcie i dziadkowie czuli się u nas jak w swoim własnym domu. Nie przejmujemy się drobnymi pomyłkami w imionach czy nie do końca poprawnie wykonanymi czynnościami. Dla nas najważniejszy jest komfort i czułość, jakiego często brakuje osobom obarczonym chorobom Alzheimera. Domy opieki mazowieckie to lata pełne spokoju bez bólu. Zaufaj nam i zamieszkaj razem z nami, a my obiecamy, że będziemy dla Ciebie idealnymi „wnuczkami” chcącymi spełnić Twoje prośby.

Dom opieki alzheimer miejscem dla Ciebie

Martwisz się, że nie będziesz do nas pasował? Nic bardziej mylnego! Wiemy jak alzheimer wpływa na życie i jak potrafi skomplikować nawet najlepsze i najtrwalsze relacje rodzinne. Jesteśmy tu po to, aby wziąć się pod swoje skrzydła i zadbać, aby niczego Ci nie brakowało. Z nami jesień życia może być najpiękniejszą porą roku. Dom opieki alzheimer cieszy się dobrą sławą i renomą, dzięki czemu wiemy, że możemy Ci dać to, co najlepsze. Czekamy właśnie na Ciebie, już masz pościelone łóżko i pięknie udekorowany pokój po prostu nas odwiedź!