Skip to content Skip to footer

Centrum kosmetyczne Medica SPA

Centrum SPA to nie tylko masaże i przyjemność sama w sobie. To także profesjonalne usługi mające na celu zwiększenie kondycji skóry, ciała i niekiedy organów wewnętrznych. Te wszystkie cele można osiągnąć z pomocą profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jakie zabiegi będą dla nas najlepsze.

Coś dla przyjemności

Oczywiście często SPA służy przede wszystkim relaksowi i klienci przede wszystkim decydują się na zabiegi masaży. Oferowane z medica spa w Warszawie masaże dostępne są w dosyć dużej różnorodności, przez większość osób jest w stanie zawsze dobrać coś dla siebie. Na stronie Medica SPA wyszczególnione są wszystkie opcje, w których znajdują się między innymi masaże:

– relaksacyjny,
– klasyczny,
– lecznicze,
– antycellulitowy,
– sportowy,
– dla kobiet w ciąży,
– gorącymi kamieniami,
– dyskami i kulami solnymi,
– pianą,
– miodem,
– czekoladowy.

Rehabilitacja medyczna

Medical SPA w Warszawie oferuje swoim klientom szereg usług mających na celu utrzymanie sprawności części ciała, które uległy kontuzjom. Rehabilitacja medyczna wykonywana przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów może jedynie pomóc przynosząc ulgę i ukojenie napiętym lub nadwrażliwym mięśniom.

Do zabiegów oferowanych w SPA można zaliczyć:
– okłady lecznicze,
– masaże lecznicze,
– bańki lekarskie,
– świecowanie uszu.

Bardzo istotnym punktem, którego nie powinien pomijać żaden klient jest konsultacja fizjoterapeutyczna, która pozwoli na dokładne ustalenie w czym tkwi problem i jak należy do niego podejść, by go wyeliminować lub zmniejszyć odczuwalny dyskomfort do minimum.

Kosmetyka profesjonalna

Jeśli zadbaliśmy już o swoje zdrowie, a nasze ciało wypoczęło i jest zrelaksowane to warto zająć się wyglądem. Nasze ciało, kiedy jest zadbane odpłaca się energią, która zdecydowanie poprawia wygląd zewnętrzny. Profesjonalni kosmetolodzy zatrudnieni w Medica SPA dobrze wiedzą, jak radzić sobie zarówno z popularnymi problemami, jakimi są trądzik, czy też skóra mieszana, sucha lub z tendencją do przesuszania jak i indywidualne schorzenia, do których trzeba podejść nieszablonowo.

Warto jest przyjść do Medica SPA w Warszawie, aby przekonać się jak wiele możliwości może zaoferować miejsce, w którym zatrudnione są osoby z doświadczeniem i fachem w ręku. Oddanie się w ręce specjalistów to rozsądna decyzja, która niesie za sobą jedynie pozytywne aspekty. Rewelacyjna atmosfera, adekwatne do jakości ceny i czas, jaki spędzi się w Medica SPA pochłaniają zarówno ciało, jak i duszę do tego stopnia, że po prostu trzeba tam wrócić.