Skip to content Skip to footer

Ciekawe miejsca na rejsy statkami pasażerskimi

Wakacje na wodzie – czyż to nie brzmi świetnie? Opcję wakacje na luksusowym statku wybiera coraz więcej osób szukających ekskluzywnego wypoczynku, z całym mnóstwem przygód. Podczas takich Wakacje można zwiedzić bardzo wiele ciekawych miejsc, a same statki pasażerskie oferują również mnóstwo atrakcji. Nie sposób się nudzić i można zawrzeć wiele ciekawych znajomości.

Rejsy po Bałtyku

Na początek pomysł na wakacje praktycznie z polskiego podwórka czyli rejsy po Bałtyku. Morze Bałtyckie to zdecydowanie morze ukochane przez Polaków, a nadbałtyckie kraje zachwycają pięknymi krajobrazami i urokliwą atmosferą. Rejsy po Bałtyku to dobra opcja dla osób szukających możliwości zwidzenia pięknych nadmorskich portów i miasteczek na przykład w Estonii, Szwecji i Finlandii.

Statki pływające po Bałtyku to zarówno promy, dzięki którym można dostać się na drugą stronę morza, ale też bardzo luksusowe liniowe. Można zatem zabrać auto i popłynąć na przykład do Szwecji, aby tam zorganizować sobie ciekawą objazdówkę. Można też wypoczywać po prostu na statku, korzystając z między innymi z wszystkich dobrodziejstw, które zapewnia naprawdę luksusowy liniowiec.

Rejsy po Morzu Śródziemnym

Kolejna niezwykle atrakcyjna opcja to rejsy po Morzu Śródziemnym. Morze Śródziemne to cieplutkie mogę z absolutnie fenomenalnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Wakacje nad basenem Morza Śródziemnego wybiera wielu Polaków, którzy chcą by podczas urlopu zawsze panowała niezawodna pogoda. Rejsy po Morzu Śródziemnym to możliwość odwiedzenia wielu pięknych wysepek na przykład leżących w Hiszpanii, we Włoszech, czy wreszcie w Grecji. To opcja na wakacje pełne wrażeń i niezapomnianych widoków, które naprawdę na długo pozostaną w pamięci.

Rejs po Karaibach

Ostatni pomysł na cudowne wakacje na łodzi to po prostu rejs po Karaibach. To już opcja naprawdę bardzo luksusowa i droga, ale pozwalająca też przeżyć naprawdę niesamowite przygody na wspaniałym statku. Warto przynajmniej raz w życiu zafundować sobie właśnie takie niezapomniane wakacje, które są spełnieniem marzeń o zobaczeniu na własne oczy prawdziwych tropikalnych wysp. Takie krajobrazy są nie do zobaczenia w Europie, to zupełnie inne widoki, zapierające dosłownie dech w piersiach.

Rejsy po bałtyku organizuje Agencja żeglarska Kubryk