Skip to content Skip to footer

Jaką suknie ślubną w rozmiarze XXL wybrać?

Każda panna młoda marzy o tym, aby wyglądać pięknie. Rozmiar kreacji nie ma tutaj żadnego znaczenia. Suknie XXL również prezentują się elegancko i stylowo. Priorytetem jest to, aby znaleźć fason, który będzie właściwie dopasowany do sylwetki. Wiele kobiet ma problem z tym, aby określić jaki model będzie najlepszy. Księżniczka, syrenka, a może suknia boho? Poniżej przedstawiono kilka wskazówek.

Mniej znaczy więcej

Suknia ślubna dla puszystej nie powinna być zbyt okazała. Fason bogato zdobiony często okazuje się zbyt przytłaczający. Istotne jest to, aby zachować zdrowy umiar. Skromna, a zarazem perfekcyjnie dopasowana kreacja z pewnością okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Suknie ślubne XXL w stylu syrenki nie są dobrą opcją dla pań, które posiadają spory brzuch, czy też biust. Taki fason odkrywa wszelkie mankamenty. O wiele lepiej ukryć jest niedoskonałości figury, niż je podkreślać.

Suknie xxl w stylu księżniczki również nie wydają się być dobrym pomysłem. Wynika to z faktu, że takie fasony posiadają mocno rozbudowany dół. Często składa się on z kilku warstw. Są one dedykowane głównie kobietom drobnym. Wyjątek stanowią panie, które chcą ukryć dysproporcję sylwetki. Suknia ślubna dla puszystej może posiadać obcisły i przylegający gorset, jeśli górna partia ciała jest relatywnie szczupła. Efektowny dół zakryje zaś krągłe biodra, czy też nogi. Suknie ślubne XXL zwiewne, a jednocześnie nieprzylegające będą najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą optycznie wyszczuplić sylwetkę.

Romantycznie i dziewczęco

Poszukując sukni XXL warto zwrócić uwagę na fasony w kształcie litery A. Rozszerzają się one ku dołowi, ale wyglądają znacznie subtelniej niż klasyczne księżniczki. Dzięki temu sylwetka prezentuje się na szczuplejszą. Dobą opcją wydają się być również suknie ślubne dla puszystych odcinane pod biustem. W tym przypadku eksponujemy dekolt. Właśnie dlatego wszelkie zdobienia powinny znajdować się w tym obszarze. Lepiej zrezygnować z ozdób na wysokości brzucha, gdyż będą one przyciągać wzrok.

Wśród sukni ślubnych XXL znajdziemy wiele ciekawych fasonów. Pamiętajmy, że niemal każda kobieta ma zupełnie inną figurę. Podstawą jest to, aby sprawdzić różnorodne warianty. Dopiero wtedy można jednoznacznie określić, który model będzie najlepszy. Nie zapominajmy, że kreacja w większym rozmiarze musi być starannie wykończona.