Skip to content Skip to footer

Folia stretch

Sprzedaż wysyłkowa towarów staje się z każdym rokiem bardziej popularna. Coraz więcej osób woli zamawiać produkty w sieci, zamiast udawać się po nie do sklepów stacjonarnych. Metoda ta jest niezwykle wygodna, wystarczy kilka kliknięć, by otrzymać zamówiony towar wprost pod drzwi. Warto jednak pamiętać o tym, że towar musi być odpowiednio zabezpieczony.

Bezpieczna wysyłka paczek

Większość firm zajmujących się sprzedażą w sieci dokłada wszelkich starań, by odpowiednio zabezpieczyć sprzedawane produkty. Oprócz odpowiedniego wypełnienia paczki kluczowe jest odpowiednie jej owinięcie. Zabezpieczenie towaru we właściwy sposób jest gwarancją jego bezpieczeństwa. W końcu żaden kupujący nie chce otrzymać uszkodzonego zamówienia. Widząc rosnące zainteresowanie folią stretch producent stara się oferować ten produkt w różnych wariantach.

Do pakowania paczek najczęściej wykorzystywana jest folia stretch. Widząc rosnące zainteresowanie takim materiałem, prawie każdy Producent folii stretch stara się poszerzyć swoją ofertę najbardziej jak to możliwe. Dlatego na rynku znaleźć można ofertę na różne rodzaje tej folii.

Folia stretch

Folia stretch to nic innego jak folia polietylenowa o małej gęstości. Właśnie dzięki temu stretch jest niezwykle rozciągliwy. Każdy producent folii stretch zdaje sobie sprawę z tego, że najbardziej ceniony jest folia o dużej rozciągliwości. To właśnie duża rozciągliwość folii stretch umożliwia odpowiednie zabezpieczenie poszczególnych elementów przed wysyłką.

W przypadku folii stretch producent stara się również dopasować szerokość rolki do potrzeb klientów. Oznacza to, że zakupić można folię w różnych szerokościach. Najczęściej spotykany jest stretch ręczny o szerokości 50 centymetrów oraz ten o szerokości 10 centymetrów. Mały stretch służy głównie do owijania komponentów lub pakowania przedmiotów o małych gabarytach. Dodatkowo możliwy jest zakup takiej folii w różnych kolorach.

Folia polietylenowa, jaką jest stretch, cieszy się rosnącą popularnością. Materiał ten jest niezwykle rozciągliwy, co umożliwia odpowiednie zabezpieczenie zarówno paczek, jak i palec przed wysyłką. Nic więc dziwnego w tym, że produkt ten zyskuje coraz większe uznanie w różnych branżach.