Skip to content Skip to footer

Kremy BB, CC i DD

Kremy BB, CC i DD to produkty wielofunkcyjne. Łączą w sobie właściwości różnych preparatów, pozwalając na zaoszczędzenie miejsca w łazience i oczywiście pieniędzy. To taka wielka trójka, z której warto wybrać coś dla ciebie, dopasowując to do typu i wieku cery oraz jej naturalnych problemów.

Krem BB – dla kogo?

Inaczej krem upiększający, zespalający w sobie właściwości kremu nawilżającego oraz maskującego niedoskonałości podkładu. Świetnie radzi sobie z wyrównywaniem kolorytu cery. Przykrywa niewielkie krostki, cienie pod oczami i zaczerwienienia, jednocześnie wygładzając powierzchnię twarzy. Daje efekt pięknie rozświetlonej twarzy. Wygląda tak naturalnie, że pozostaje wręcz niewidoczny.

Kremy BB są na tyle uniwersalne, że mogą być używane przez panie o każdym typie cery. Idealnie sprawdzają się na co dzień, gdyż nie zatykają porów, dają naturalny efekt i zapewniają skórze ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Nie poradzą sobie wyłącznie z przykryciem większych niedoskonałości.

Krem CC – dla kogo?

Ten produkt to taki udoskonalony i unowocześniony krem BB. Prawie tak samo naturalny, jednakże silniejszy w działaniu. Zdecydowanie bliżej mu do podkładu niżeli kremu, ponieważ wzbogacany jest sporą ilością pigmentu, dzięki czemu potrafi zapewnić skórze perfekcyjne krycie i tym samym zamaskować nawet większe niedoskonałości.

Krem CC będzie najlepszym wyborem dla kobiet zmagających się z cerą trądzikową, które nie czują się dobrze bez mocnego makijażu, ale mimo tego chciałyby zrezygnować z ciężkich podkładów i zapychających pudrów. Ten kosmetyk zapewni im to, czego potrzebują.

Krem DD – dla kogo?

Z całej trójki najmniej znany, ale powoli zyskujący na popularności. Swoją nazwę wziął od angielskiego zwrotu „Dynamic Do All” wyrażającego jego wielofunkcyjność. Kremy DD kryją jeszcze mocniej od kremów BB i kremów CC, a oprócz tego efektownie rozświetlają buzię, która wygląda wtedy na bardziej wypoczętą i świeżą.

Jako że kremy DD zostały uznane za kosmetyki przeznaczone do zadań specjalnych, dedykuje się je głównie kobietom mającym skórę dojrzałą bądź skórę problematyczną. W obu tych przypadkach powinny świetnie zadziałać. Poza tym, że są kosmetykami kolorowymi, to oczywiście nawilżają skórę, a także działają przeciwzmarszczkowo.

Kremy bb dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl