Skip to content Skip to footer

Lokalna, niezastąpiona: ASKO

Firma ASKO to ponad dwudziestoletnia historia i zamiłowanie do produkcji mebli na wymiar oraz systemów drzwi przesuwnych. Marka ta działa na rynku od ponad 1995 roku i niezmiennie realizuje projekty wspólnie ze swoimi klientami. Każdorazowo stara się ich wysłuchać i pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Pełną informację na temat firmy ASKO Poznań można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: https://askopoznan.pl/ .

Dwadzieścia lat wspaniałej historii

Firma ASKO jest marką lokalną, rodzinną, która od samego początku swojego istnienia współpracuje z licznymi firmami i klientami zarówno indywidualnymi, jak i hurtowymi. Nieustannie rozwija się, a także stara podążać za najnowszymi technologiami, dzięki czemu oferuje swoim kontrahentom możliwie najlepsze, dostępne na rynku rozwiązania.

ASKO w głównej mierze specjalizuje się w produkcji i tworzeniu mebli na wymiar, systemów drzwi przesuwnych oraz w zabudowie wnęk. Marka gwarantuje wszystkim zainteresowanym kompleksową obsługę oraz pełne wsparcie, zarówno w trakcie pomiarów, jak i produkcji oraz montażu. Warto jednak nadmienić, że poznańska firma zajmuje się również hurtową oraz detaliczną sprzedażą meblowych akcesoriów, płyt, półfabrykatów przeznaczonych do produkcji oraz montażem mebli.

Meble na wymiar i nie tylko

Firma ASKO posiada w swojej ofercie między innymi meble na wymiar, szafy, a nawet systemy drzwi przesuwnych. Po pomoc zgłosić mogą się również osoby indywidualne, które chcą urządzić z klasą wnętrze swojego domu lub mieszkania, a także profesjonaliści i osoby zajmujące się montaże mebli oraz wykończeniem wnętrz. W ofercie znajdują się między innymi akcesoria meblowe, płyty, szafy, kuchnie na wymiar i wiele więcej.

Oferta firmy ASKO

Firma ASKO zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą między innymi:
– okuć meblowych;
– płyt laminowanych;
– luster i szkieł lacobel;
– akcesoriów meblowych (to jest prowadnice do szuflad, zawiasy, drążki i tym podobne);
– profili stalowych i aluminiowych;
– frontów kuchennych z płyty, lakieru i lacobel.

Warto jednocześnie wspomnieć o tym, że poznańska firma oferuje również klientom indywidualnym i fachowcom usługi, takie jak:
– formatyzowanie płyt meblowych;
– oklejanie krawędzi;
– projekty mebli, kuchni i zabudowy;
– usługi cięcia lustra, szkła lub płyt;
– pomiary;
– montaż.

Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu na ulicy Kolejowej 4.

Pełną ofertę firmy z Poznania ASKO można znaleźć na jej stronie internetowej pod następującym adresem: https://askopoznan.pl/.