Skip to content Skip to footer

Jak nadać pomieszczeniom w domu inny wymiar?

Oryginalny wystrój domu lub mieszkania to marzenie wielu ludzi. Dzisiejsze aranżacje wnętrz rządzą się własnymi prawami, z których naczelnym jest brak jakichkolwiek zasad. Dzięki temu można dowolnie łączyć elementy pozornie do siebie niepasujące, mieszać style lub kupować eklektyczne produkty dekoracyjne. Im ciekawszy pomysł, tym lepiej. Gdy brak nam twórczej inspiracji, zawsze można zdać się na gotowe patenty, jakimi są np. panele pcv w różnych wzorach i kolorach.

Dlaczego panele dekoracyjne sprawdzą się wszędzie?

Panele stanowią przede wszystkim uniwersalne pokrycie ścian i podłóg. Pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Nietrudno wyobrazić je sobie zatem w łazienkach, przestronnych salonach, czy zacisznych sypialniach. Panele dekoracyjne sklep to możliwość wyboru oryginalnych faktur i kolorów, które pozwolą każdemu mieszkaniu wyróżniać się na tle innych. Współczesne techniki wytwarzania paneli sprawiają, iż są one coraz bardziej trwałe i funkcjonalne. Odporne na zniszczenia oraz zarysowania produkty nie tracą pierwotnego blasku, nawet w wyniku długotrwałej eksploatacji. Z drugiej strony w prosty sposób można zastąpić nowymi wzorami te tła, które już nam się znudziły lub przestały być modne.

Panele 3d – przyszłość nowoczesnego domu

Trójwymiarowe obrazy, które do tej pory mogliśmy podziwiać wyłącznie w kinie lub na muralach, i chodnikach większych miast teraz mogą trafić bezpośrednio do naszego mieszkania. W ten sposób na podłodze w przedpokoju możemy zafundować sobie wulkan z wypływającą lawą, a na ścianie sypialni majestatyczną łąkę pełną kwiatów. Ogromną zaletą paneli dekoracyjnych 3d jest to, że wyglądają niezwykle realistycznie i mają moc przenoszenia domowników w nieprzeniknione przestrzenie trójwymiarowego świata. W takim otoczeniu nie sposób się nudzić. Wystrój wnętrz i zastosowane trójwymiarowe panele pcv będą również miłą niespodzianką dla gości. Panele 3d rozwijają wyobraźnię u dzieci, zaś dla starszych użytkowników stają się źródłem satysfakcji wynikającej z przekonania, iż ich przestrzeń domowa jest jedyna w swoim rodzaju.

Panele dekoracyjne sklep – czyli, gdzie kupować?

Kasetony 3d wykonywane są masowo oraz na zamówienie zgodnie z indywidualnymi projektami, oraz potrzebami użytkowników. Dostępne są, zarówno w sprzedaży internetowej, jak i w sklepach stacjonarnych. Można je kupić w każdej sieciówce z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi, lecz warto zdecydować się na zakup w mniejszym sklepie, lub hurtowni specjalizujących się konkretnie w tworzeniu i dystrybuowaniu paneli dekoracyjnych.