Skip to content Skip to footer

Nowoczesne wózki widłowe na Śląsku

Serwis widłowych wózków na Śląsku cieszy się bardzo dobrą opinią.
Zajmuje się konserwacją, wynajmem i sprzedażą wózków widłowych o różnych typach, masach i przeznaczeniu. Serwis wózków widłowych Śląsk proponuję np. bieżące naprawy u każdego klienta, przeglądy i konserwacje wg. wymogów UDT, naprawy i remonty paleciaków, zakładanie instalacji LPG do silników spalinowych, profesjonalne naprawy instalacji elektrycznych, naprawy podzespołów jezdnych, kapitalne remonty wózków, nacinanie opon, montaż wszelkiego osprzętu do wózków widłowych, regenerację płyt sterujących, malowanie, kompleksową odnowę lakierniczą.

Oferta

Serwis wózków widłowych Śląsk oferuje również atrakcyjny leasing, oraz co ciekawe kredyt na zakup wózka widłowego. Każdy zakupiony wózek objęty jest długoletnią gwarancją. Pracownicy zawsze służą pomocą i radą przy tego typu zakupach. Wynajem długoterminowy to same korzyści dla klientów. Stała, miesięczna rata, zawsze aktualne badania sprzętu, bezpłatny, profesjonalny serwis wynajmowanego sprzętu. Bardzo dobry wózków widłowych stan techniczny gwarantuje ich bezawaryjną, długą eksploatację.

Rodzaje i przeznaczenie

Wózki widłowe Śląsk to wiele rodzajów pojazdów o różnym przeznaczeniu.
Są np. wydajne wózki do kompletacji, które mają regulowaną wysokość kierownicy, przydatną aktywację za pomocą kodu i indywidualne programy jazdy. Sprawdzają się w trudnych warunkach pracy.
Są też rewelacyjne, najnowsze wózki wysokiego składowania, które są przystosowane do pracy na różnego rodzaju podłożach. Te maszyny dzięki kompaktowej konstrukcji i bardzo dużym wysokościom podnoszenia wyznaczają nowe standardy zwłaszcza tam, gdzie nie jest dużo miejsca.

Wózki widłowe Śląsk to również popularne wózki widłowe do rożnych zastosowań. Podpory zapewniają hydraulicznemu wózkowi przydatne, dodatkowe bezpieczeństwo. Unoszenie i opuszczanie ładunku jest realizowane ręcznie lub co ciekawe elektrohydraulicznie. Elektryczny silnik podnoszenia jest zasilany prądem. To bardzo dobre wózki do codziennego transportu dużych ilości towaru i ciężkich ładunków na niewielkich, krótkich dystansach. Są też oczywiście czołowe wózki widłowe, które są niesamowicie zwrotne. Transportują towar szybko i sprawnie do każdego celu zarówno w magazynie, jak i na zewnątrz. Dostępne są wózki akumulatorowe i spalinowe. Ciężkie i duże ładunki nie stanowią żadnego problemu.

Dobry wózków widłowych wybór zależy od wielu czynników. Pracownicy serwisu zawsze są do dyspozycji każdego klienta. To w pełni profesjonalny zespół, który chętnie odpowie na każde pytanie.