Skip to content Skip to footer

Schoeller Allibert – najlepszy producent pojemników przemysłowych

Kiedy rozpoczynamy przygodę z własną firmą, rzadko kiedy myślimy o całym sprzęcie, jaki niedługo będzie nam potrzebny, czyli o wszystkich paletach, pojemnikach przemysłowych itp. Kiedy jednak zaczynają one być potrzebne, często nie mamy nawet chwili czasu, aby zdecydować, który producent jest najlepszy. Aby nie wpaść potem w niemiłą pułapkę, warto odpowiednio wcześnie poznać markę Schoeller Allibert.

Bezpieczeństwo – to podstawa!

Czym się wyróżnia ten producent pojemników przemysłowych? Na pewno tym, że bardzo dba o bezpieczeństwo – zarówno pracowników, jak i przewożonego towaru. O co dokładniej tutaj chodzi?

Otóż pojemniki produkowane przez tą firmę posiadają wszelkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. Wykonanie z wysokiej klasy materiałów oraz odpowiednie rozłożenie sił zapewnia nam, że pojemniki nie niszczą się tak łatwo, nie dochodzi do odprysków, wgnieceń itp. To jednak nie wszystko. Warto bowiem podkreślić, że wszelkie pojemniki i palety tego producenta charakteryzują się także tym, że wzajemnie delikatnie na siebie zachodzą, tym samym zabezpieczając się przed upadkiem.

Wygoda i komfort użytkowania

Drugim powodem, dla którego ten producent pojemników jest niekwestionowanym liderem na rynku, to fakt, że wszystkie jego produkty charakteryzują się naprawdę wysoką wygodą i komfortem użytkowania. Pojemniki i palety posiadają wygodne i odpowiednio rozmieszczone uchwyty tak, aby do ich podnoszenia i przenoszenia używać jak najmniejszej siły. Tę zaletę na pewno docenią nasi pracownicy.

Co więcej producent palet Schoeller Allibert może również poszczycić się tym, że wszystkie palety i pojemniki są tak skonstruowane, aby pasowały wzajemnie do siebie. Jakie to ma konsekwencje? Przede wszystkim te pojemniki nie zsuwają się z siebie, co zapewnia bezpieczeństwo podczas magazynowania i transportu. Ponadto umożliwia to optymalne zagospodarowanie przestrzeni w magazynie oraz w ciężarówce czy samochodzie transportowym – to z kolei pozwala nam na nieposiadanie żadnych strat ekonomicznych.

Wiele osób jednakże teraz powie, że przecież opłaca się bardziej producent pojemników przemysłowych, który sprzedaje tańsze produkty – w końcu po co przepłacać? Niemniej jednak wcale nie jest to dobre rozwiązanie – płacąc mniej paradoksalnie narażamy się na większe straty z uwagi na spadek bezpieczeństwa oraz konieczność częstej wymiany psujących się szybko pojemników.