Skip to content Skip to footer

Sklep z lakierami do paznokci – w co można się tam zaopatrzyć?

Dzisiaj coraz częściej widzimy gdzieś na ulicy sklep z lakierami do paznokci. Co w zasadzie można tam kupić? Czy za jego pomocą naprawdę znajdziemy tylko i wyłącznie lakiery do paznokci, czy może będą tam także różne inne, ciekawe produkty? Spójrzmy zresztą sami..

Przede wszystkim – produkty do paznokci

Na początek warto obejrzeć różnego rodzaju produkty do paznokci. W takim profesjonalnym sklepie znajdziemy bowiem wiele różnych bardzo podstawowych artykułów, jak nożyczki do skórek albo pilniczki do paznokci, jednak w wersji prawdziwie profesjonalnej. Dowiemy się także zapewne, że do tej pory zupełnie nieprawidłowo ścinałyśmy i dbałyśmy o paznokcie.

Dalej, znajdą się tam różne inne produkty do pielęgnacji paznokci. Będą to na pewno różne odżywki, kremy do pielęgnacji, żele do usuwania skórek itp. Warto spojrzeć na tę ofertę.

Co więcej, każdy sklep tego typu na pewno także w ofercie będzie posiadał także przeróżne produkty do stylizacji paznokci, takie jak cekiny itp. Oraz oczywiście znajdą się tutaj także różne maszynki UV itp.

Lakiery do paznokci – cała gama przeróżnych stylów i barw

Kiepski to byłby sklep z lakierami do paznokci, gdyby nie zawierał lakierów. Jednak trzeba tu podkreślić, że dzisiaj manicure znacząco ewoluowało, a w związku z tym nie ma już tylko i wyłącznie klasycznych, zwykłych lakierów. Obok nich spotkamy bowiem…

1) lakiery żelowe

Przede wszystkim będą to różne lakiery żelowe – są one bardziej wytrzymałe niż zwykłe lakiery i mają miłą konsystencję, jednak jednocześnie nie trzeba tu stosować żadnych lamp UV.

2) lakiery do manicure hybrydowego

Takie lakiery są już utwardzane przez lampę UV. Manicure tego typu znajduje coraz szersze zastosowanie z uwagi na to, że można to wykonać samodzielnie w domu.

3) lakiery do manicure akrylowego

Akryl idealnie nadaje się do przedłużenia paznokci, zatem też jest coraz bardziej ceniony.

4) lakiery do manicure żelowego

Manicure żelowy z kolei doskonale nadaje się do nadawania płytce paznokcia optymalnego kształtu. Często z tej metody korzystają osoby, które chcą krótkie, połamane paznokcie odbudować na ważne wydarzenie.

Podsumowując, dobry i sensowny sklep z lakierami do paznokci posiada naprawdę bogaty asortyment.