Skip to content Skip to footer

Szeroka oferta plastikowych pojemników do transportu

Doświadczony na rynku producent plastikowych pojemników potrafi w pełni sprostać oczekiwaniom swych klientów. Dostarcza on bowiem szeroki asortyment produktów, których najważniejszym celem jest spełnienie potrzeb magazynowych, obsługi oraz dystrybucji w poszczególnych branżach. Dzięki temu operacje związane z obsługą logistyczną przebiegają szybko oraz w pełni sprawnie.

Pojemniki plastikowe produkcja – usługi na wysokim poziomie

Ogromne doświadczenie w branży tworzenia różnorodnych pojemników, skrzyń oraz skrzyniopalet sprawia, że transport i magazynowanie ładunków jest w pełni sprawne oraz bezpieczne.

Oferowane wysokiej jakości opakowania pomagają wszystkim klientom nie tylko optymalizować zarządzenie łańcuchem dostaw , lecz także dostarczać odbiorcom towary najwyższej jakości.

Plastikowe pojemniki producent oferuje je dla branży spożywczej, przetwórczej, rolniczej oraz motoryzacyjnej. Ponadto wytwarzane pojemniki z tworzywa sztucznego doskonale sprawdzają się w produkcji przemysłowej oraz w handlu detalicznym.

Pojemniki plastikowe producent – szeroka oferta

Producent Schoeller Allibert już od ponad pięćdziesięciu lat projektuje oraz tworzy opakowania zwrotne, które to mocno inspirują branżę logistyczną.

W szerokiej ofercie znajdują się pojemniki począwszy od lekkich i małych aż po bardzo wytrzymałe i dużo gabarytowe.Oferowane pojemniki składane zostały opracowane specjalnie z myślą o wielokrotnych transportach na znaczne odległości. Pojemniki te pozwalają na maksymalizację oszczędności oraz znaczne obniżenie emisji gazów cieplarnianych.

Rodzaje pojemników plastikowych

Wsłuchując się w oczekiwania przedstawicieli poszczególnych sektorów biznesu, producent oferuje niezawodne skrzyniopalety, skrzynki składane oraz różnorodne pojemniki z tworzyw sztucznych. Wszystkie oferowane produkty są zestandaryzowane oraz przygotowane zgodnie ze wskazaną przez zamawiającego specyfikacją.

W pełni dostosowane do potrzeb klientów skrzyniopalety, skrzynki oraz pojemniki pozwalają w dużym stopniu usprawniać skomplikowany proces zarządzania łańcuchem dostaw oraz w znacznym stopniu minimalizować koszty transportu.

Produkty te cenią sobie przedstawiciele branż takich jak: przetwórcza, piwowarska rolnicza oraz spożywcza. Ponadto oferowane opakowania doskonale sprawdzają się w produkcji przemysłowej, automotive oraz w handlu detalicznym.

Potrzeby poszczególnych kontrahentów są dla tej firmy inspiracją do tworzenia wysokiej jakości, różnorodnych opakowań zwrotnych. Wśród wielu z nich można wymienić: pojemniki sztaplowane, skrzyniopalety plastikowe, skrzynki na napoje, pojemniki składane, pojemniki IBC oraz wiele innych.