Skip to content Skip to footer

Wszystko o myślistwie na portalu lowiec.com.pl

Wszystko o myślistwie na portalu lowiec.com.pl

Społeczeństwo myśliwskie liczy w Polsce ponad 100 tysięcy członków. Działalność myśliwych poparta jest wielowiekową tradycją oraz kulturą łowiecką, która w Polsce jest wyjątkowo mocno zakorzeniona. Portal myśliwski „Łowiec” powstał z myślą o zrzeszeniu myśliwych z całej Polski i umożliwieniu komunikacji pomiędzy nimi.

Myślistwo w Polsce

Osoby niezwiązane bezpośrednio z łowiectwem często zastanawiają się, czy myślistwo jest potrzebne. Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie. Pewne jest jednak to, że planowane odławianie niektórych zwierząt jest niezbędne do utrzymania prawidłowej gospodarki leśnej. Zdecydowanie negatywnym zjawiskiem jest polowanie w sytuacji, gdy kalendarz łowiecki na to nie zezwala. Polowanie w określonych przez Polski Związek Łowiecki terminach w żaden sposób nie wypływa negatywnie na faunę lasu.

Portal myśliwski lowiec.com.pl

Głównym przeznaczeniem portalu jest zrzeszanie myśliwych z całej Polski. Portal lowiec.com.pl oferuje możliwość darmowego umieszczania ogłoszeń dotyczących sprzedaży artykułów związanych z branżą myśliwską. Znajdą tu więc państwo ogłoszenia podzielone na kategorie, m.in z przedmiotami optycznymi, bronią myśliwską, psami myśliwskimi czy samochodami terenowymi. Ciekawym sektorem na portalu jest zakładka „polowania”, w której każdy użytkownik forum może dodać ogłoszenie dotyczące organizacji polowania na wybranym terenie.

Artykuły branżowe

Portal myśliwski lowiec.com.pl zawiera sekcję prezentującą wybrane artykuły z branży myśliwskiej. Artykuły mają charakter poradnikowy i starają się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące problemy. W związku z tym na stronie znaleźć można porady w jaki sposób zostać myśliwym. Seria artykułów została oparta o ogólnopolskie wymogi dotyczące przyznawania licencji myśliwskiej oraz o statuty i zasady etyki wydanych przez Polski Związek Łowiecki. Przeczytać można również o wyborze odpowiedniego psa myśliwskiego. Artykuły wyczerpują temat potrzeby psa na polowaniu oraz rodzajów psów myśliwskich, wykorzystywanych do polowań w polskich warunkach. Ostatnia seria artykułów traktuje o rodzajach broni i ich właściwym doborze.

Reklama na stronie portalu

Twórcy portalu myśliwskiego „Łowiec” postanowili udostępnić miejsce na osobistą reklamę użytkowników witryny. Ze względu na prężnie rozwijającą się stronę internetową, która z każdym dniem zyskuje grono stałych odbiorców, wykupienie miejsca banerowego na portalu może okazać się bardzo dochodowe. Twórcy zachęcają więc do skorzystania z atrakcyjnej oferty reklamy.