Skip to content Skip to footer

Co to jest folia polietylenowa?

Dla bezpieczeństwa towaru kluczowe znaczenie ma jego zapakowanie. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się folia polietylenowa producent zadbał o to, żeby była właściwej jakości.

Czym jest Folia polietylenowa?

Przygotowanie produktów do przesyłki wymaga dużego skupienia oraz uwagi sprzedawcy. Folia pakowa stretch jest obok papieru i tektury jednym z najczęstszych rozwiązań. Materiałem, który cechuje się bardzo dużą wytrzymałością jest folia polietylenowa producent sprzedaje ją w dosyć niskiej cenie. Folia jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, a do tego jest bardzo elastyczna. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że charakteryzuje się także dużą odpornością na działanie rozpuszczalników oraz wody. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że jest powszechnie wykorzystywana w przemyśle, a także w zakładach produkcyjnych. Tkanina z włókien syntetycznych to flizelina producent doskonale zrozumiał potrzeby konsumentów. Jest to materiał, z którym każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał do czynienia. Ma on szerokie zastosowanie i jest niezwykle wszechstronny.

Czym jest flizelina?

Niezwykle elastyczna oraz trwała jest flizelina producent przykłada dużą uwagę do jakości. Bez tej tkaniny ciężko wyobrazić sobie działalność budowlaną, krawiecką lub florystyczną. Flizelina jest określana także jako agrowłóknina, wigolin lub wigofil. Ma wiele nazw, ale należy pamiętać, że jest to jedna i ta sama tkanina. Powstaje na skutek połączenia włókien polipropylenowych lub innych wytrzymałych włókien syntetycznych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest to delikatny materiał o bardzo dużej jakości. Mimo tego, że jest delikatna to jest także rozciągliwa oraz odporna na ścieranie. Nie wszyscy wiedzą, że cechuje się także właściwościami ognioodpornymi. Wypełnienie tapicerskie nie pali się w kontakcie z ogniem, ale topi. Struktura tkaniny jest miękka i przyjemna w dotyku. Oprócz tego swobodnie przepuszcza powietrze i się nie strzępi. Łatwość użytkowania jest jej ogromną zaletą, ponieważ bardzo łatwo można ją formować, szyć oraz ciąć. Ma ona szerokie zastosowanie w wielu branżach.