Skip to content Skip to footer

Czy seksowna bielizna do dobry pomysł na prezent dla żony?

Nie tak łatwo jest kupić prezent, z którego kobieta będzie zadowolona. Paradoksalnie stopień trudności tego zadania wzrasta proporcjonalnie do czasu trwania związku.

Dlaczego? Bo im dłużej się kogoś zna, tym z reguły więcej posiada się informacji o gustach tej osoby, jej preferencjach, czy potrzebach. Dlatego właśnie wybór prezentu dla żony jest nie lada wyzwaniem.

Seksowna bielizna na prezent

Świetnym pomysłem jest zakup eleganckiego kompletu bielizny, który dodatkowo może kusić skąpym krojem lub intrygującą koronką. Przyznać należy, że seksowna bielizna damska kupowana jest w charakterze prezentu niezbyt często. A przecież ucieszy zarówno żonę, jak i męża. Dlaczego tak rzadko wybieramy kuszące stroje dla małżonek?

Obawy przed reakcją

Lęk przed tym, jak zareaguje żona na widok skąpego kompleciku, jest przypuszczalnie najczęstszym powodem, dla którego wybieramy inne drobiazgi. A przecież kobiety noszą bieliznę od wieku dziecięcego i nie ma chyba żadnej, która choć raz nie marzyłaby o tym, aby była to seksowna bielizna damska. Warto pamiętać o tym fakcie, rozważając zakup prezentu na urodziny czy rocznicę ślubu.

Jak wybrać bieliznę?

Sporo mężczyzn ma z tym kłopot. Choć opanowanie rozmiarówki nie jest sprawą trudną, to jednak nie każdy musi przecież znać różnicę między rozmiarem 75B a 80C. Dlatego warto, pod nieobecność małżonki, uważnie przyjrzeć się metkom, jakie ma jej bielizna damska seksowna, w takim samych rozmiarze, będzie pasować równie dobrze, jak komplet, który nosi najczęściej.

Porady specjalistów

Warto również skorzystać z fachowej wiedzy, którą posiada personel sklepu. Ekspedientka z łatwością doradzi najbardziej komfortowy czy najpopularniejszy model. Nie trzeba się krępować, bowiem z pewnością nie będzie się pierwszym mężczyzną, który chce kupić żonie komplet seksownej bielizny, lecz nie ma o tym bladego pojęcia.

Dlaczego kusząca bielizna to dobry pomysł na prezent?

Im dłużysz staż związku, tym bardziej wystudzone mogą być emocje, zwłaszcza dotyczące sfery łóżkowej. Ogień na nowo podsycić może sprezentowana bielizna damska Seksowna z pewnością poprawi samoocenę małżonki. Nie wykluczone, że doda jej również odwagi. Natomiast na pewno, widok żony w kuszącym komplecie eleganckiej bielizny, skutecznie rozpali nawet długoletniego męża.