Skip to content Skip to footer

Świetne bombki drewniane

Co roku poszukujemy pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe dla najbliższych. Często staramy się, aby były to podarunki wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, takie, które zapadną w pamięć i będzie można się nimi cieszyć przez kolejne lata.

Bombki z drewna

Doskonałym rozwiązaniem może być obdarowanie bliskiej osoby personalizowaną bombką drewnianą. Choinka z tego typu ozdobami wygląda pięknie i niepowtarzalnie. Idealnie będzie pasować do wnętrz, w których dominuje naturalne drewno i styl minimalistyczny. Jest to świetny pomysł dla osób, dla których ważna jest ekologia oraz zdrowe środowisko. Sprawdzą się one w domach, w których mieszkają małe dzieci oraz zwierzęta.

Ryzyko zniszczenia takiej bombki jest naprawdę niewielkie. Trwałość materiału gwarantuje, że taka personalizowana bombka pozostanie z nami przez wiele lat, pozwoli powracać wspomnieniami do pięknych świątecznych chwil. Jak wiadomo, okres świąteczny to czas, w którym bardzo chętnie obdarowujemy swoich bliskich wyjątkowymi prezentami. Wiele osób decyduje się na stworzenie niepowtarzalnego przedmiotu, który przyozdabia się ręcznie. Bombki drewniane, które dostać można u renomowanych producentów ozdób świątecznych, mogą zostać pomalowane własnoręcznie. Wystarczy dokupić do nich farbki, które przystosowane są do malowania po powierzchniach drewnianych.

Doskonały prezent na święta dla każdego

Wszyscy domownicy, nawet ci najmłodsi jak nasze dzieci i wnuki, pokochają wizję własnoręcznego wykonania bombek. Oczywiście możliwe jest również malowanie bombek szklanych, jednakże te ze względu na ich kruchość nie powinny trafić do rąk małych dzieci, ponieważ mogą się one pokaleczyć ostrym szkłem. Drewniana bombka to możliwość samodzielnego zaprojektowania i pomalowania wymarzonej bombki, bez obaw, że ktoś zrobi sobie krzywdę.

Wybierając bombki drewniane, trzeba mieć na uwadze to, że są one cięższe niż te wykonane ze szkła, więc mogą bardzo obciążać drzewko. Co za tym idzie, zawiesza się ich mniej niż bombek szklanych. Oczywiście drewno jest materiałem, który zależnie od wybranego drzewa różni się gęstością oraz ciężkością. Warto więc wybrać lekkie drewniane bombki, jeśli chce się umieścić ich dużą ilość na choince czy też innej konstrukcji.

Bombki drewniane dostępne są w ofercie Grawernia.pl.