Skip to content Skip to footer

Opakowanie ma znaczenie, czyli kubeczki do lodów

Kto lubi jeść lody? Ręka do góry! Mrożony deser stanowi nieodłączny element każdego lata. Uwielbiany przez małych i dużych jest rozkoszą dla podniebienia i miłą słodką chwilą zapomnienia. Oprócz samej zawartości ważne jest także opakowanie, o czym musi pamiętać każdy właściciel budki z lodami.

Kubki papierowe od http://siorbet.pl

Najpopularniejszym rodzajem pucharków na mrożone desery są kubeczki papierowe. To sprawdzone rozwiązanie jest praktyczne, niedrogie i wygląda bardzo profesjonalnie.

Tekturowe miseczki są niskie i szerokie, dzięki czemu sprzedawca może w wygodny i szybki sposób nakładać porcje deserów. Są sztywne i szczelne tak jak opakowania plastikowe i ale w przeciwieństwie do nich ekologiczne i szybko ulegające biodegradacji. Kubki papierowe mają zwykle miły dla oka, delikatny nadruk, który umila klientom chwile spędzone na lodach.

Co więcej papierowe kubeczki sprawdzą się także jako opakowanie na mrożone jogurty czy inne desery z różnych stron świata, takie jak tiramisu czy creme brulee.

Bajkowe opakowania do lodów

Lody to przysmak uwielbiany przez dzieci, a one wybierają wzrokiem. Jeśli więc chcemy przyciągnąć małego klienta, zaproponujmy mu lody w bajkowych opakowaniach. Świetną opcją będą na przykład kubeczki ze zwierzątkami czy księżniczkami. Porcja lodów w opakowaniu ze słoniem, krokodylem, a nawet biedronką będzie smakować jeszcze lepiej.

Bajkowe opakowanie dostępne na http://siorbet.pl zostały wyposażone w wygodne ucho. Dzięki niemu dzieci będą mogły wygodnie spożywać lody, bez ryzyka zabrudzenia nimi ubrania.

Pojemniczki na lody hawajskie

Specjalne opakowania na mrożone desery są przydatne wówczas, gdy sprzedajemy na przykład lody hawajskie. Pojemniki z szerokim rantem doskonale wyeksponują ten rodzaj lodów. Sprawdzą się także do serwowania innych lodowych deserów, bowiem ich szeroki rant umożliwia udekorowanie każdej porcji owocami, waflową rurką czy niewielkim ciasteczkiem.

Niezależnie od tego, który z rodzajów pucharków na lody z oferty http://siorbet.pl przypadnie nam i naszym klientom do gustu pamiętajmy, że powinien być nie tylko praktyczny ale i estetyczny.