Skip to content Skip to footer

Ważne funkcje breloków hotelowych

Zawieszki do kluczy to uniwersalny dodatek, który przede wszystkim pełni funkcje użyteczne – dzięki nim znacznie łatwiej odnaleźć klucze w przepastnej torbie czy walizce, ale nie tylko – to także świetny gadżet reklamowy, który może być naszym prezentem dla każdego klienta.

Funkcje breloków hotelowych

Właściwie zamknięte drzwi to gwarancja bezpieczeństwa dla rzeczy pozostawianych przez gości w hotelowych pokojach – najczęściej stosuje się do tego celu karty lub właśnie klucze, które najlepiej przypiąć do breloka hotelowego – dzięki temu znacznie łatwiej będzie je odnaleźć.

Brelok hotelowy pełni jednak jeszcze jedną istotną funkcję – umieszcza się nam nim bardzo ważne informacje dla każdego gościa – jest to przede wszystkim numer pokoju oraz nazwa hotelu, w którym mamy zakwaterowanie – to ważna wskazówka szczególnie dla obcokrajowców, którzy nie poruszają się po mieście tak sprawnie jak jego mieszkańcy.

Oryginalny brelok hotelowy

Tak naprawdę na breloku hotelowym można umieścić także wiele innych informacji, które uznamy za niezbędne, ponadto mogą one także różnić się od siebie designem – projekt zawieszki hotelowej jest zawsze uzgadniany wcześniej – zanim dokonamy ostatecznego wyboru – dzięki temu idealnie wpisuje się ona w nasze osobiste preferencje oraz potrzeby każdego hotelu czy pensjonatu.

Brelok hotelowy może być wykonany z różnych materiałów, a umieszczone na nich symbole wykonane różną techniką – najczęściej jest to po prostu grawer – to także ma wpływ na ostateczny wygląd breloka hotelowego. Warto pamiętać, że jest on także istotną wizytówką naszej firmy, która ma wpływ na jej wizerunek.

Brelok jako pomysł na prezent

Oryginalny i trwały brelok hotelowy to także świetny pomysł na prezent dla naszych klientów – otrzymują oni przydatny gadżet, który będą mogli wykorzystać w swoim codziennym życiu, co na pewno z czasem docenią. Precyzyjne wykonanie oraz zastosowanie najlepszych materiałów sprawia, że jest to trwały i oryginalny upominek.

Umieszczone na breloku hotelowym informacje to także skuteczna reklama – dzięki temu znacznie łatwiej polecić znajomym ciekawą miejscówkę, ponieważ wszystkie istotne informacje ma się praktycznie pod ręką, tj. przy własnych kluczach na zawieszce otrzymanej w ramach upominku firmowego.

Breloki hotelowe dostępne są w ofercie Grawernia.pl.